Tonery, inkousty, náplně, cartridge a kvalitní servis to je levny-toner.cz

Jsme tady pro Vás:
+420 775 566 065
(Po-Pá, 8-16 hod.)

Získejte peníze za Váš použitý TONER! Nabízíme výkup konkrétních modelů originálních tonerů a cartridgí. Neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo emailem, rádi s Vámi probereme, zda právě Váš prázdný toner nebo cartridge má nějakou hodnotu. V případě výkupu se nestaráte o zasílání na naši adresu vy, ale svezeme si je na vlastní náklady. Stačí, když tonery nebo cartridge určené k výkupu zabalíte a zbytek je již na nás. V rámci ekologie je lepší, když je tonerů nebo cartridgí větší množství. Po jejich doručení k nám a kontrole, obdržíte slevu v domluvené hodnotě na další nákup.

Šetrně k přírodě

Myslíme na ekologii, proto i když vykupujeme jen konkrétní modely, zařídíme také likvidaci všech ostatních prázdných tonerů nebo cartridgí. V prvé řadě nás prosím kontaktujte na email nebo telefonicky a domluvíme se, jakým způsobem k nám tonery dopravíte. Pokud bychom to spojili například s výkupem konkrétních modelů, ušetříte také na dopravě. Pojďme spolu pro naše děti zanechat alespoň o trochu lepší svět.

Nejprodávanější značky

loga

Originální tonery a náplně do tiskáren seženeš nejlíp na levny-toner.cz

V naší nabídce hrdě vynikají tonery BELEN, na jejichž vývoji se aktivně podílíme a zároveň jsme jejich hrdým výhradním distributorem. Značka BELEN představuje cenově výhodnou alternativu k originálním tonerům, aniž byste museli dělat kompromisy v kvalitě tisku.

Díky zaměření na zákaznický servis a rychlé doručení je Levny-toner.cz oblíbenou volbou pro domácnosti, kanceláře a firmy po celé České republice.

logo levny-toner.cz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adi piscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco.

Odborné poradenství

Potřebujete poradit s výběrem? Neváhejte se zeptat:

ikonka telefon+420 775 566 065

Po - Pá (8:00 - 18:00)
info@levny-toner-cz